بازسازیهای Resident Evil سونی در سالهای اخیر به آن نقطه شیرین دلتنگی و گیم پلی جامد رسیده است. من امیدوار بودم که آنها روند را با Resident Evil 3: Nemesis ادامه دهند و امروز این امیدها پاداش داده شده اند. اولین نگاه به بازسازی آینده ، که در اینجا خواهد بود قبل از اینکه آن را بدانید ، توسط سونی در اعلامیه های بازی Play خود فاش شد. و پول در حال حاضر در خارج از حساب بانکی من است.

در حالی که دو بازی Resident Evil مطمئناً خوب بودند ، اما RE3 مورد علاقه من بود. این اولین بازی من تا به حال بازی کردم که محتوای بعد از بازی را معرفی کرده بود که باعث می شد بعد از بازی های اصلی ، تجهیزات دنده ای و به روزرسانی خوبی داشته باشید. انتظار دارید که همچنان در بازسازی ادامه پیدا کنید ، زیرا جیل ولنتاین ، کارلوس الیوریرا و میخاییل ویکتور بار دیگر نیرویی بی امان به نام Nemesis را به دست نخواهند گرفت ، همچنین یک کمپین چند نفره 1v4 مشابه بازی هایی مانند Dead by Daylight و جمعه سیزدهم من امیدوارم که هنوز یک بازی کوچک مزدور وجود داشته باشد ، اما ممکن است این نسخه چند نسخه آنلاین جدید پیچیده شود. ما می خواهیم بیشتر از تاریخ انتشار 3 آوریل 2020 به تاریخ منجر شود.

اخبار فیلم روز دنیا بازی ,، ,evil ,resident ,بازسازی ,اولین ,resident evil ,evil 3 ,بعد از ,از بازی ,سونی درمنبع

سابتایتل see

اولین تریلر برای بازسازی "Resident Evil 3" اینجا (برای پول شما)

تریلر نهایی ‘Antlers’ ترسناک به فصل تعطیلات شما می آورد

تریلر رسمی "پاپ جدید" کاملاً سیلی می زند

آیا صحنه را پس از اعتبارات این هفته "Watchmen" می گیرید ؟

' قدرت شفا از شخص ' اعلام تاریخ انتشار ، و استیو زهن به عنوان یک سگ

خداحافظی به جانی دپ: چگونه به اجازه رفتن از یکی از بازیگران سابق مورد علاقه خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارزان سرا انتهای کوچه ی بی انتها... رزم آوران بانوان زنجان سختی گیر انجام پروژه های داده کاوی گروه تحقیقاتی نیروی نهفته آذربایجان موزیک آموزش عکاسی حرفه ای با رینگ لایت: دانلود مقالات وپروژه هاوپایان نامه هاوجزوه ها بازار اینترنتی