فیلمبرداری در فیلم خودکشی جیمز گان به طور رسمی بسته شد. کارگردان گون با به اشتراک گذاشتن عکسی از بازیگران و خدمه ، به همراه ادای احترام صمیمانه برای برخی از عزیزان خود ، این موفقیت را جشن گرفت.

گون نوشت: "و این یک بسته بندی در #TheSuicideSquad است." "پدر من دو هفته قبل از شروع فیلمبرداری درگذشت و سگ من دو هفته قبل از پایان درگذشت. این یک زندگی سخت و دشوار و در عین حال کمترین زمان برای ساخت فیلم بوده است. حرفه ای بودن ، استعداد ، دلسوزی و مهربانی این بازیگران و خدمه هر روز مرا الهام بخش می کرد. با تشکر از همه شرکت کنندگان در این فیلم ، در هر مرحله از توسعه ، در هر بخش - من از ته قلبم برای همه شما متشکرم. به همین دلیل من فیلم می سازم. "

Gunn's Suicide Squad هنوز وقت زیادی برای پخت دارد قبل از اینکه برای عموم فیلمبرداری آماده شود ، آماده است. Suicide Squad قرار است در 6 آگوست 2021 منتشر شود. مارگوت رابی (که می تواند جلوی و مرکز پست اینستاگرام را ببینید) با بازگشت هارلی در کنار ویولا دیویس به عنوان آماندا والر ، ادریس البا ، جوئل کینامان به عنوان ریک پرچم ، جی کورتنی باز می گردد. به عنوان کاپیتان بومرنگ ، نگهبانان ستاره کهکشان مایکل روکر ، ناتان فیلیون ، جان سینا ، پیتر کپالدی (دکتر کی) ، ثور: کارگردان تایوان وایتیتی ، راگناروک و پیت دیویدسون SNL از جمله دیگران هستند. بنا بر گفته ها ، Deadshot اسمیت اسمیت به دلیل برنامه ریزی درگیری ها برنگردد. گون پیش از این طعنه می زد که طرفداران نباید به بازیگران خیلی دلبسته شوند ، این نشان می دهد که این فیلم ممکن است از نظر تعداد بدنی بسیار خوب باشد.

هر بازیگر و شخصیتی برای DC's The Suicide Squad تأیید شد

پیت صفران تهیه کننده گفته است که این فیلم "راه اندازی مجدد کامل" است ، و دنباله ای برای فیلم دیوید آایرز نیست که از فیلم انتقادی انتقاد شده است.

در حالی که طرفداران بدون شک خوشحال هستند که دیدن گان تلاشهای خود را به دنیای سینمایی DC وام می دهند ، امیدهای شما را برای هر فیلم جیمز گان سوپرمن به دست نیاورید. همچنین ممکن است تعجب کنید که شنیده اید که کدام فیلمنامه گان می گوید بیشترین لذت را داشته است. خوشبختانه ما Guardians of Galaxy Vol نیز داریم. 3 تا منتظر بمانم ، که گان دوباره برای کارگردانی دیزنی استخدام شده است.

اخبار فیلم روز دنیا ، ,فیلم ,گان ,فیلمبرداری ,suicide ,squad ,suicide squad ,به عنوان ,این فیلم ,جیمز گان ,قبل ازمنبع

سابتایتل see

اولین تریلر برای بازسازی "Resident Evil 3" اینجا (برای پول شما)

تریلر نهایی ‘Antlers’ ترسناک به فصل تعطیلات شما می آورد

تریلر رسمی "پاپ جدید" کاملاً سیلی می زند

آیا صحنه را پس از اعتبارات این هفته "Watchmen" می گیرید ؟

' قدرت شفا از شخص ' اعلام تاریخ انتشار ، و استیو زهن به عنوان یک سگ

خداحافظی به جانی دپ: چگونه به اجازه رفتن از یکی از بازیگران سابق مورد علاقه خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

متن ترانه های جدید ایرانی مشاوره | مسائل روز روانشناسی و مشاوره در اصفهان اجناس فوق العاده فروش اینترنتی ترازو رادین خندوانه آپشن خودرو | دنیای آپشن خرید آنلاین ترازو رادین فلزیاب فراز رسا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. هر چی بخوای