فضا که در آن ما با صدای بلند ، چابک ، ی ، و در مورد هر چیزی و همه چیز را. در این نسخه: فن سابق جانی دپ تلاش به اجازه رفتن.)

چه کسی می توانست تصور می کردند که ، یک روز ، نام "جانی دپ" تبدیل به یک کلمه کثیف ؟

جانی دپ استفاده می شود یکی از درخشان ترین ستاره هالیوود است. او جذاب ، جایگزین ، لوده و سرد بود. او entryway بچه هنر offbeat را به پرستش بت های هالیوود بود. او عالی بود.

در حال حاضر ، هر چند ؟ دپ یک ظرف غذا خسته از خود سابق خود است. بزرگتر در حال رشد چیزی است که می تواند در برابر هر کسی برگزار می شود نیست ، اما پیری disgracefully قطعا. او یک بازیگر است تلاش برای نگه داشتن بر روی جوانان خود را در بدترین راه. او یک کاریکاتور از خود سابق خود است. بدترین از همه ، او در حال حاضر با رسوایی گرفتار.

پس چگونه کسی که به عشق معامله کار خود را با این استفاده می شود ؟زندگی به عنوان یک فن جانی دپ

علاقه من به هالیوود در سنین اولیه آغاز شد ، اما با وجود عشق من برای فیلم ، من هرگز به ' 90s در روند fangirl از خرید مجلات اختصاص داده شده به لئوناردو DiCaprio و جاناتان تیلور توماس کردم. تا آنجا که من (و هنوز هم هستم) dork ، من همیشه به حال "بیش از حد سرد برای مدرسه" رگه ، که احتمالا چیزی است که من به دپ و فیلم شناسی خود را جذب. من دوست داشتم که چگونه او یک بازیگر زیبا که نمی خواست به تکیه تنها به نظر می رسد خود را در این صنعت است. نقش خود را در ادوارد بسیسدستها ، چه چیزی خوردن انگور گیلبرت ؟ ، گریه-کودک و بنی & Joon او را به عنوان دختر تفکر ، قلب ، نوع بازیگر که طرفداران خود را در خلاق ، عجیب و غریب و گیج در زمان تعریف شده است.

من چنین فن بود که زمانی که من اتفاق افتاد برای خرید یک نسخه از کتاب مشهور سیاه و سفید ، یک کتاب پر از طرفداران آدرس های پستی بازیگران ، من جمع آوری شجاعت برای ارسال دپ نامه فن ، یکی از چند نامه فن من تا کنون در زندگی من فرستاده شده است. من یک پاسخ کردم هرگز, اما من مطمئن نیستم اگر من حتی به دنبال یک پاسخ بود; من به اندازه کافی خوشحال بود دانستن نامه من خواهد بود در میان شمع هیولا stuff من مطمئن هستم که او به صورت روزانه دریافت. من کاملا مطمئنم که من هم سعی کردم به منظور جلب پرتره از او به عنوان راهی برای تمرین پرتره واقع گرایانه. هر چه از آن رسم شد حدس هر کسی است.

من همچنان به یک فن در سراسر بخش اولیه از ان دریایی دپ سال و حتی رفت و برای دیدن اسوینی تاد: آرایشگر شیطان از خیابان ناوگان تنها به دلیل دپ در آن بود ، حتی اگر من می دانستم که این فیلم را نمی ایستادن تا هر یک از نسخه های برادوی.

بنابراین ، هنگامی که ستاره دپ واقعا شروع به سقوط ، من دل شکسته شد.برخی ممکن است استدلال می کنند که مارپیچی رو به پایین دپ حدود ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ ، زمانی که توریست در دفتر جعبه بمباران و دپ هنوز یکی دیگر از لباس سنگین تبدیل به عنوان کلاهدوز دیوانه در آلیس در سرزمین عجایب. متاسفانه, دومی نیز یکی دیگر از فیلم من تنها به دلیل دپ دیدم و آن بود و هنوز هم وحشتناک است. ۲۰۱۱ همچنین شاهد یکی دیگر از ورود به حق رای دادن در زندگی ان دریایی ، ان دریایی کارائیب: در جزر و می کند. باز هم ، آن یک فیلم دیدم فقط به خاطر نام دپ و آن متنفر بود. در حالی که آلیس در سرزمین عجایب و نوشته های بعدی در سری ان دریایی بزرگ نبودند ، آنها هنوز هم مخاطب یافت و قادر به توجیه مالی خود را با بازده پولی خود را. اما ۲۰۱۲ است که دپ واقعا شروع به تبدیل شدن به یک ستاره گذشته خود را نخست. اگرچه نقش بی اعتبار خود را در 21 پرش خیابان طرفداران شگفت زده و ساخته شده مردم خندیدن ، نقش بعدی خود را در سایه های تاریک مخاطبان حوصله. او ۲۰۱۳ پیگیری ، رنجر تنها ، به سرعت بمب بدنام شد. تاپیک همچنین این واقعیت است که دپ توسط بسیاری برای گرفتن در شخصیت بومی آمریکایی Tonto و احتمالا آن را با کلیشه های مشابه القای او گفت که او در تلاش بود تا از شخصیت پاک کردن.

او آخرین "جدی" نقش بازیگری احتمالا Whitey Bulger در توده سیاه و سفید در ۲۰۱۵ بود, که بهتر از بسیاری از فیلم های اخیر خود را دریافت کرد. اما فیلم قبلی خود را در آن سال ، Mortdecai ، عمیقا منفور بود ، با گوجه فرنگی فاسد اجماع انتقادی آن را خواستار "پرخاشگرانه عجیب و غریب و طورعمدی unfunny."

حتی فیلم های بودجه بزرگ مانند قتل در شرق اکسپرس و سری جانوران فوق العاده در حرفه ای احیای دپ نیست. البته, آن فیلم ها مسائل فراتر از دپ, اما آنها کمی به القای افکار جدید و مثبت در مورد بازیگر.

سری جانوران فوق العاده ، به عنوان مثال ، هیچ نعمت خود را برای خود زمانی که اولین فیلم در ۲۰۱۶ ، سال گذشته قبل از من بیش از حد دوره منتشر شد. حتی اگر نقش دپ تعجب در این فیلم بود ، بسیاری از مردم را به خشم او را ببینید تا به زودی پس از اخبار شکست از اتهامات عنوان شده علیه آزار فیزیکی وضع توسط او سابق همسر کهربا شنیده شد. که خشم رشد حتی بیشتر گرم زمانی که دپ برای عاقبت نمی توزیع مجدد در. در عوض ، J.K. رولینگ ، خالق هری پاتر و حیوانات فوق العاده فیلمنامه ، دفاع از تصمیم گیری ریخته گری. همانطور که او در سایت خود نوشت: "به عنوان دیوید یاتس ، بلند مدت ' پاتر ' کارگردان ، در حال حاضر گفت: ما به طور طبیعی در نظر گرفته امکان recasting. من درک می کنم که چرا برخی از آنها اشتباه گرفته و عصبانی در مورد چرا که اتفاق نمی افتد. بر اساس درک ما از شرایط ، فیلمسازان و من نه تنها راحت چسبیده با ریخته گری اصلی ما ، اما واقعا خوشحال به جانی بازی یک شخصیت عمده در فیلم است.

آخرین فیلم دپ, شهرستان از دروغ, تصویری از بررسی قتل B.I.G. بدنام, نیز غرق در جنجال. این فیلم از تاریخ انتشار اصلی 7 سپتامبر خود را کشیده شد ، با توجه به مهلت ، مدت زمان طولانی پس از "مدیر محل فیلم شکایت دپ ، متهم به بازیگر از حمله و باتری در مجموعه در آوریل ۲۰۱۷." با توجه به بسته بندی ، دعاوی ادامه به دندانه دار کردن ، با اسرائیل مبتنی بر بانک Leumi پرونده پرونده علیه Miramax و سرگرمی های جاده ای جهانی ، ادعا می کنند که بانک "است میلیون ها بدهکار در تضمین های پرداخت نشده در زندگی واقعی درام جرم است."

همه این خبر بد خواهد بود به اندازه کافی برای یک بازیگر حرفه ای است. اما برای دپ, مشکلات ادامه.

اخبار فیلم روز دنیا ، ,دپ ,یک ,فیلم ,های ,فن ,خود را ,را در ,به عنوان ,جانی دپ ,که منمنبع

سابتایتل see

اولین تریلر برای بازسازی "Resident Evil 3" اینجا (برای پول شما)

تریلر نهایی ‘Antlers’ ترسناک به فصل تعطیلات شما می آورد

تریلر رسمی "پاپ جدید" کاملاً سیلی می زند

آیا صحنه را پس از اعتبارات این هفته "Watchmen" می گیرید ؟

' قدرت شفا از شخص ' اعلام تاریخ انتشار ، و استیو زهن به عنوان یک سگ

خداحافظی به جانی دپ: چگونه به اجازه رفتن از یکی از بازیگران سابق مورد علاقه خود را

مشخصات

آخرین جستجو ها

عشق بهترین شرکت کارتون سازی تجربه های یک گردشگر از ایران گردی https://www.miaadtime.com فروش انواع کتابخانه samanalavi.ir خرید اینترنتی موضوعات جدید بازی3بازی دانلود بازی و برنامه های اندروید دلفین