2026/5000

من فکر نمی کنم تا به حال بتوانم به طور صحیح هیجانات گسترده و غیرقانونی را که تماشای تریلر رسمی فیلم The New Pope است ، درام پاپی HBO آینده ، که یک برنامه درام پاپی قبلی است ، به درستی بیان کنم. مانند پاپ جوان ، پاپ جدید نویسنده / کارگردان بازگشت پائولو سورنتینو و ستاره جود لاو است. اما این بار ، آنها جان مالکوویچ را دارند که باید با آنها مشاجره کنند. و عسل: مالکوویچ از چربی خارج شده است.

جان پائول سوم ، پاپ جدید جدید ، پر از کاریزمای آرام است که تکان دهنده های یک نفره را تکان دهنده می کند (پس از اتمام یک فتوشاپ مشهور ، وی را ترک می کند ، "چه ، نیست؟") ، و بهترین خط چشم دودی از زمان Zendaya روی همکار HBO. سری Euphoria. به نظر می رسد او کمتر به "گسترش عشق به مسیح و حفظ سنت های كاتولیكس" از "حفظ قدرت دلپذیر و مهم نیست چه چیزی" علاقه دارد. اما او یک رقیب برای تاج و تخت: قانون ، بازگشت به عنوان پیوس XIII. او می خواهد آن کلاه جالب را برگرداند ، فامیل. و به نظر می رسد که او برای بدست آوردن آن کاری انجام خواهد داد ، زیرا پیروان او با بت پرستی و تکریم او یکی از 10 فرمان را شکستند.
کاردینال های جدید-پاپ-جان-ملکوویچ

تصویر از طریق HBO

فراتر از قانون و مالکوویچ ، The New Pope بازیگران التقاطی شامل شارون استون و مرلین مانسون را به نمایش می گذارد. چشم سورنتینو برای دستگیری تصاویر و طرح های رنگی خیره کننده در این تریلر wackadoo به نمایش در آمده است و گفتگوی او ، که با امبرتو کانتارلو انجام شده ، با نوارهای برجسته و خنجرهای خوشمزه ("من پاپ جدید هستم") لحظه ای صدا می کند. ، و من تمایل دارم که او را باور کنم) اگر لباس عادی می یابید ، درام های معتبر مانند Crown سخت بدون تماشای خواب ، تماشای آن را به دست می آورد ، پاپ جدید به شما این زیبایی صابون را که شما نیاز دارید ، می دهد. خدای من ، من نمی توانم دوباره تکرار کنم که من چقدر این تریلر را یک راه حل مطلق می دانم!

تریلر جدید فیلم The New Pope را در زیر ببینید. این سریال در تاریخ 13 ژانویه سال 2020 از HBO آغاز می شود. می خواهید کاملاً در این جهان گیر بیفتید؟ دو تیزر اول را اینجا و اینجا ببینید. و بررسی ما در مورد پاپ جوان را بررسی کنید.

اخبار فیلم روز دنیا ، ,  ,جدید ,پاپ ,یک ,های ,    ,پاپ جدید ,new pope ,، پاپ ,the newمنبع

سابتایتل see

اولین تریلر برای بازسازی "Resident Evil 3" اینجا (برای پول شما)

تریلر نهایی ‘Antlers’ ترسناک به فصل تعطیلات شما می آورد

تریلر رسمی "پاپ جدید" کاملاً سیلی می زند

آیا صحنه را پس از اعتبارات این هفته "Watchmen" می گیرید ؟

' قدرت شفا از شخص ' اعلام تاریخ انتشار ، و استیو زهن به عنوان یک سگ

خداحافظی به جانی دپ: چگونه به اجازه رفتن از یکی از بازیگران سابق مورد علاقه خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

akhbar tecnolozh10 سئو و طراحی سایت تهران فیلم ریکس تم | مرجع وبمستران ایرانی طاقت بیار این نه منم فروشگاه آشنا شاپ سوالات پیام نهم با جواب قیمت لوازم یدکی لیفتراک کولر گازی و اسپلیت