شما مجبور نیستید خیلی متقاعد شوید که من را متقاعد کنید که ویژگی های موجودات جدید را بررسی کنید ، به خصوص ویژگی های دارای اساطیر اساطیری. مراسم مذهبی ، میدسومار تا حدی ، و فیلمهایی مانند آنها همیشه طاقچه ای را که من به آن علاقه مند هستم را اشغال می کنند ، و من مخاطبان را به طور جدی ترغیب می کنم که آنها را جستجو کنند. شما می توانید در اوایل سال آینده با انتشار آنتلرز این کار را انجام دهید ، که تریلر نهایی آن را فاش کرد تا در پایان سال کمی کمی ترسناک به فصل تعطیلات خوشحال کننده باشد.

این تریلر کار خوبی برای طرح کردن داستان ، تنظیمات آن و شخصیت ها و سهام زیاد دارد که داستان را برای گفتن ارزشمند می کند. و در حالی که این بهترین نگاه ما به موجودی است که در حاشیه آن داستان کمین می کند ، به ما می دهد ، بدون آنکه خیلی دور شود ، این کار را می کند. من از دیدن این که کجا می رود ، چگونه منحرف می شود از منبع منبع ، و چه ترفندها و ترفندهای جدیدی که داستان برای ژانر محبوب به ارمغان می آورد ، هیجان زده ام.

اسکات کوپرز آنتلرز ، نوشت C. C. Henry Chaisson و Nick Antosca ، و Cooper ، بر اساس داستان کوتاه آنتوسکا The Quiet Boy ، توسط Guillermo del Toro ، David Goyer و J. Miles Dale تهیه شده است. این ستاره ها کری راسل ، جسی پلمونز ، جرمی تی. توماس ، گراهام گرین ، اسکات هاز ، ریوری کوکرن و امی مادگان هستند. آن را در 17 آوریل 2020 در سینماها جستجو کنید.

اخبار فیلم روز دنیا ، ,داستان ,تریلر ,کند ,کار ,آنتلرز ,، و ,می کند ,آن را ,ویژگی های ,ترسناک بهمنبع

سابتایتل see

اولین تریلر برای بازسازی "Resident Evil 3" اینجا (برای پول شما)

تریلر نهایی ‘Antlers’ ترسناک به فصل تعطیلات شما می آورد

تریلر رسمی "پاپ جدید" کاملاً سیلی می زند

آیا صحنه را پس از اعتبارات این هفته "Watchmen" می گیرید ؟

' قدرت شفا از شخص ' اعلام تاریخ انتشار ، و استیو زهن به عنوان یک سگ

خداحافظی به جانی دپ: چگونه به اجازه رفتن از یکی از بازیگران سابق مورد علاقه خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مدل های لاستیک هانکوک سرفیس استوک زنبورداری - مطالب مذهبی موزیک فروشگاه خرید اینترنتی پوشاک هودی پافر سویشرت زمستانی 2020 پرتال تفریحی ، اجتماعی پاتوق ایرانیان خوشمزه ترین مزه ها بهترین سایت دنیای سرگرمی بتن ریزی کف